fbpx

  • Te koop
€ 325.000,00

k.k.

Oude Veiling 40, 4421 AW Kapelle, Netherlands

  • Toegevoegd op:
    28/10/20
  • Aantal slaapkamers:
    4
  • Aantal badkamers:
    1
  • Aantal verdiepingen:
    2
  • Inhoud in m³:
    265 m³
  • Perceelopp. in m²:
    506 m²
  • Bouwjaar:
    1994
  • Plaats:
    Kapelle
  • Woonoppervlakte:
    100 m2

Omschrijving

Op een prachtige locatie in de gewilde wijk ‘Oude Veiling’ te Kapelle bieden wij u deze twee-onder-een-kapwoning aan. De woning is gelegen op een zeer ruim perceel van maar liefst 506 m2 en biedt veel privacy door de ligging aan het einde van een blok.

Aan de voorzijde is een grote oprit aanwezig, ideaal voor parkeren op eigen terrein. Hier kunt u makkelijk een aantal auto’s kwijt.

De woning is rustig gelegen en dankzij de grote achtertuin voldoende mogelijkheden om eventueel uit te bouwen. In de achtertuin is ook een houten tuinhuis aanwezig met daarin een mooie sauna. De tuin is gelegen op het zuidwesten en dankzij de grote en diepte van de tuin heeft u heel de dag wel ergens zon.

De woning zelf is netjes onderhouden en beschikt over 4 slaapkamers. Bij binnenkomst in de ruime hal is naast het toilet en de meterkast ook de trap naar de verdieping aanwezig. De woonkamer aan de voorzijde heeft veel licht dankzij de grote raampartijen. Dankzij de ruimte aan de voorzijde heb je vrij uitzicht vanuit de woonkamer.

De keuken is open en staat in verbinding met de woonkamer. Vanuit de keuken kijk je uit over de ruime achtertuin en ook hier weer volop licht dankzij het grote raam.

Vanuit de keuken ga je via een bijkeuken/hal naar de achtertuin. De grote stenen garage is opgesplitst in twee aparte ruimtes. Deze is eventueel weer makkelijk terug te brengen tot één grote garage.

Op de 1e verdieping zijn 3 prima slaapkamers gelegen. De badkamer is ook op de 1e verdieping en beschikt over een douche, ligbad, toilet en wastafel. Via een vaste trap is de 2e verdieping te bereiken. Hier bevindt zich de 4e slaapkamer.

De Oude Veiling is rustig gelegen en toch zijn alle voorzieningen op loop-fietsafstand aanwezig. Denk aan scholen, winkels, sporthal, zwembad enz.

Kortom, op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, op een mooie locatie met een heerlijk ruim perceel? Dan is deze woning aan de Oude Veiling 40 iets voor u!

Bekijk op de kaart

51/5000
Mogelijk gemaakt door Estatik